20 marca 2020

Dlaczego warto jeść dietę pudełkową MyFood?

Dlaczego warto jeść dietę pudełkową MyFood?

MyFood to catering dietetyczny, w którym to Ty wybierasz jakie posiłki chcesz spożywać. Każdego dnia masz do wyboru 20 posiłków, po 4 opcje na śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.


Każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie takie posiłki do wyboru, abyś mógł skomponować swoją dietę z opcji bezglutenowych, wegetariańskich czy bezlaktozowych zgodnie z Twoimi preferencjami.


Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany to czytaj dalej :)


MyFood to przede wszystkim JAKOŚĆ. Codziennie przygotowujemy posiłki ze świeżych, sezonowych produktów. Nie używamy polepszaczy i wzmacniaczy smaku. Nasi kucharze dbają o każdy szczegół Twojego posiłku i z ogromną starannością i zaangażowaniem przygotowują każdy z nich.


MyFood to ZDROWA DIETA. Nasze posiłki komponowane są przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o to, aby spełniały one normy żywienia człowieka. Możesz być pewien, że dieta MyFood korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie.


MyFood to najlepsza OBSŁUGA KLIENTA. Do Waszej dyspozycji jesteśmy pod telefonem, a także czekamy na Wasze wiadomości i maile, na które odpowiadamy tak szybko jak tylko możemy. Do dyspozycji jest także dietetyk, który służy pomocą w wyborze kaloryczności diety i rozwiewa wszystkie wątpliwości związane z żywieniem.


MyFood to nieskomplikowany SPOSÓB SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ. Dzięki naszej stronie internetowej składanie zamówienia i wybór posiłków jest łatwe i intuicyjne.


Wybierając MyFood wybierasz zdrowie!