W Gdyni coraz więcej lokali nastawionych jest na zdrowe i pożywne posiłki. Ty jednak mimo wszystko nie znajdujesz czasu, by do nich zajrzeć w porze obiadowej i posilić się w rozsądny sposób? Zajrzyj więc na naszą stronę. Catering dietetyczny w pełni zaspokoi Twoje potrzeby i to nie tylko te żywieniowe.

 

Dieta pudełkowa i życie w szybkim tempie

 

Nasz zespół kucharzy i dietetyków w pełni rozumie, w jakim pośpiechu żyje dziś większość mieszkańców Gdyni. Wystarczy, że pracujesz gdzieś na peryferiach i jesteś kompletnie odcięty od restauracji, barów czy sklepów spożywczych, by być zdanym jedynie na pizzerię z dowozem. Zmieniamy to i zapewniamy Ci smaczne i pożywne jedzenie na cały dzień. Dieta pudełkowa to nie tylko świetny plan na odchudzanie. To również sposób na prowadzenie zdrowego trybu życia, zwłaszcza kiedy jesteś zabiegany i brak Ci czasu na przyrządzanie posiłków w swojej kuchni. U nas znajdziesz pyszne propozycje i to nie tylko w wersji vege czy dla osób, które zmagają się z alergią na gluten czy laktozę. Wprowadziliśmy szereg udogodnień – zamawianie drogą online, dowóz posiłków pod wskazany adres, czy specjalne opakowania, które pozwolą zachować Ci świeżość przyrządzonych posiłków i podgrzać je również w kuchence mikrofalowej. Nie skazuj się na śmieciowe jedzenie, u nas zjesz zdrowo i smacznie.

 

 

Dlaczego catering dietetyczny to właściwe rozwiązanie?

 

Poświęciliśmy wiele godzin na to, by nasz plan zwyczajnie funkcjonował. Nic bowiem nie daje, jeśli na śniadanie zjesz zdrową marchewkę czy naturalny jogurt z płatkami owsianymi, skoro popołudniu obciążysz żołądek ciężkostrawnym posiłkiem. Dlatego Twój jadłospis musi być ułożony na cały dzień i to przy wsparciu dietetyka. To eliminuje podjadanie pomiędzy posiłkami oraz zwalnia Cię z dodatkowych czynności, na które musisz wygospodarować sporo cennego czasu. Dieta pudełkowa to również trafny wybór dla osób, które niekoniecznie lubią gotować. Być może nawet w Twojej kuchni nie znajdziesz zbyt wiele podręcznych narzędzi do przyrządzenia pysznego obiadu? Nie szkodzi. Wykorzystaj nasz serwis i zamów, to na co masz ochotę. W cenie masz pomysł, zakupy, gotowanie i dowóz. Jesz, kiedy chcesz, bo kurier wszystkie posiłki dowiezie Ci o jednej porze. To również niezmiernie ułatwi Ci zorganizowanie Twojego dnia.

 

Bądź eko i bądź trendy. Przestaw się na zdrowe jedzenie. Podaj tylko adres w Gdyni, pod który kurier dowiezie Ci przygotowane przez nas posiłki. Smacznego!

 

 

 

ZAMÓW TERAZ