Mieszkasz w Katowicach i szukasz alternatywy dla choć smacznej to niekoniecznie zdrowej i niskokalorycznej kuchni śląskiej? Dobrze trafiłaś! W pięknej stolicy Śląska możesz również właściwie zadbać o swoją sylwetkę. Pomożemy Ci w tym! Catering dietetyczny w Katowicach to rozsądna alternatywa dla ciężkiej rolady z kluskami czy wysokokalorycznego żurku na żeberkach. Nie stracisz jednak nic z rewelacyjnego smaku. Nasze dania są różnorodne i zwyczajnie pyszne. Dla kogo jest dieta pudełkowa w Katowicach?

 

Catering dietetyczny w Katowicach z wyborem menu

 

Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów, kucharzy i dietetyków rozumie każde potrzeby, nawet osób, które aktywnie ćwiczą, bądź większość czasu poświęcają prawdziwym pasjom, jak np. taniec. W naszych posiłkach znajdziesz mnóstwo energii, protein i witamin. Dostosujesz też odpowiednią ilość kalorii, a dzięki temu, że kurier dowiezie Ci menu na cały dzień, nie spóźnisz się na trening i będziesz właściwie odżywiona zarówno rankiem, jak i wieczorem.

 

Dla tych, co preferują zdrowy tryb życia

 

Jeśli w Katowicach pracujesz, mieszkasz, studiujesz czy przebywasz kilka dni służbowo, to z myfood możesz zadbać o zdrową dietę na każdy dzień. Nasze posiłki to zbilansowana dieta, która dba o dobre samopoczucie i Twoje zdrowie. Bez ciężkostrawnych posiłków, produktów spowalniających metabolizm czy chemii, która jest powodem wielu poważnych chorób. Zamów catering dietetyczny myfood w Katowicach i ciesz się optymalnym zdrowiem w każdym wieku.

 

Dla tych, co nie wszystko mogą jeść

 

Catering dietetyczny w pełni odpowiada potrzebom osób uczulonych na gluten czy laktozę. Ograniczona ilość cukrów czy szkodliwych tłuszczów sprawia, że nasze diety są również idealne dla osób zmagających się z cukrzycą, z problemami z tarczycą, bądź ze względów zdrowotnych muszą przez jakiś czas oprzeć się na diecie lekkostrawnej. Takie potrzeby mocno utrudniają życie, zmuszają do weryfikowania składu każdego produktu i wykluczają stołowanie się w wielu restauracjach. Myfood to recepta na powrót do normalności. Jesz smacznie, zdrowo i masz pewność, że bez względu na ograniczenia, zawsze właściwie.

 

 

 

ZAMÓW TERAZ