Dieta pudełkowa myfood w Krakowie to udany sposób, by w trzech łatwych krokach zapewnić sobie zbilansowaną dietę na cały dzień. Kiedy tego potrzebujesz? Z pewnością kiedy nie lubisz gotować i zatruwasz swój organizm fast – foodami i wysoko przetworzonym jedzeniem. Zdecydowanie, kiedy próbujesz już kolejnej diety z rzędu, a nadal nie chudniesz i zdecydowanie kiedy chcesz zdrowo jeść, ale nie wiele masz czasu, na gotowanie i przyrządzanie posiłków. Myfood – to dieta na każdą kieszeń!

 

Jedzenie cateringu dietetycznego w Krakowie może być naprawdę zdrowe!

 

Do tej pory gotowe dania, które wystarczyło włożyć jedynie do kuchenki mikrofalowej w celu odpowiedniego podgrzania, kojarzyło się jedynie z wysoko przetworzonym jedzeniem. Z gotowymi, ale niezdrowymi daniami mrożonymi z marketu - które wypełniają porę obiadową singlom albo osobom szczególnie zabieganym. Catering dietetyczny myfood to prawdziwa rewolucja. To połączenie usług renomowanej restauracji i jadłospisu opracowanego przez dietetyka. Nie musisz gotować, nie musisz robić zakupów, a w lodówce czeka na Ciebie hermetycznie zapakowany zdrowy posiłek. To jednak nic z tych gotowych produktów pełnych chemii i konserwantów. To składanka zdrowych warzyw, owoców, czy chudych, pełnowartościowych produktów, bogatych w błonnik i niezbędne witaminy. Jesz zdrowo, nie tracisz czasu na gotowanie i nie przepłacasz na drogich restauracjach.

 

Zamów dietę idealną dla Ciebie

 

Myfood to nie tylko diety stworzone pod najbardziej indywidualne wymagania, to również możliwość swobodnego komponowania jadłospisu. Sama zdecyduj, czy na obiad zjesz rybę, chudego kurczaka, czy bukiet warzyw. Z naszym dietetykiem możesz uzgodnić, jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia. Dzięki temu Twoje menu zapewni Ci odpowiednią energię, bez ryzyka podjadania między posiłkami i napadów głodu. To jest właśnie sekret diety pudełkowej myfood. Małe posiłki są tak skomponowane, by Cię odpowiednio i na długo sycić. Zbyt ciężkie jedzenie powoduje ospałość i szybkie zmęczenie, ponadto często już po godzinie Twój organizm domaga się kolejnej porcji jedzenia. Z myfood przekonasz się, że możesz odżywiać się inaczej, o wiele zdrowiej i bardziej odpowiedzialnie.

 

 

ZAMÓW TERAZ