Coraz więcej osób decyduje się na catering dietetyczny. I nic w tym dziwnego. To przecież obecnie najlepsza metoda, by odżywiać się zdrowo i jednocześnie nie tracić czasu na gotowanie czy bieganie po sklepach. Przyrządzanie posiłków jest bowiem bardzo czasochłonnym zajęciem. I być może nie tyle sam etap gotowania, co przygotowanie, sprzątanie lub robienie zakupów. O tym jednak, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani, wiedzą również producenci żywności. W sklepowych lodówkach z mrożonkami można kupić także gotowe dania, mające zastąpić domowe obiady czy drogie jedzenie w restauracji. Tu jednak czyha na nas ogromna pułapka. Takie jedzenie jest bogate ale w chemię, cukier i szkodliwe substancje. W rezultacie sycisz głód ale puste kalorie przekładają się na otyłość a brak witamin utrudnia właściwe funkcjonowanie w ciągu dnia.

Catering dietetyczny też opiera się na dostarczeniu Ci gotowych posiłków, ale przyrządzonych ze zdrowych, wysokiej jakości produktów i opracowanych pod okiem dietetyka, nastawionych na konkretny cel. Catering dietetyczny możesz bowiem idealnie dopasować do diety odchudzającej, ubogiej w gluten czy takiej bez dodatku produktów mięsnych. To rewelacyjna oferta zwłaszcza dla osób uczulonych na gluten czy laktozę. Szukanie odpowiednich produktów jest niezwykle czasochłonne, a w mniejszych miastach nawet bardzo trudne. I z pewnością w Szczytnie znajdziesz zarówno produkty wegańskie jak i bez dodatku glutenu, ale o wiele prościej będzie, jeśli zwyczajnie zamówisz catering dietetyczny.

Znajdziesz w nim gotowe dania, wolne od glutenu czy laktozy. W Szczytnie Twoje zamówienie dowieziemy Ci albo do domu albo do pracy – odbierz tam, gdzie Ci wygodniej. Swój dzień zacznijz naszym pysznym śniadaniem i miej pewność, że po powrocie z pracy czekać będzie na Ciebie smaczna, ale i zdrowa kolacja. 

 

Jak działa catering dietetyczny w Szczytnie?

 

Wszystkie posiłki zamówisz online. W razie dylematu, na co się zdecydować, sięgnij po porady naszych ekspertów. Następnie dokonaj zamówienia i podaj adres odbioru. Posiłki przewożone są w specjalnych chłodniach, masz więcej pewność, że wszystko, co przygotujemy jest zdrowe, smaczne i zawsze świeże.

 

 

ZAMÓW TERAZ