Dieta pudełkowa Rzeszów - MyFood - Dieta z wyborem dań

 

Szukasz diety pudełkowej na Podkarpaciu? Nie mogłeś lepiej trafić! Myfood to dieta pudełkowa, którą poleca się dla osób które:

 

  • chcą schudnąć i dobrze czuć się we własnej skórze,
  • potrzebują zmienić nawyki żywieniowe,
  • nie lubią, nie potrafią, nie mają czasu na gotowanie,
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • szukają różnorodnej i zdrowej diety,
  • nie mają możliwości gotowania, a chcą zdrowo się odżywiać np. przebywając w szpitalu,

 

Zatem catering dietetyczny Myfood dociera również do Rzeszowa i spełnia wszystkie powyższe opcje, aby zadowolić klienta w każdym calu.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!

 

Szeroki wachlarz diet do wyboru już w Rzeszowie

 

Catering dietetyczny Myfood posiada wiele opcji do wyboru. Można wybierać spośród kilku opcji proponowanych przez nas kaloryczności dań zaczynając od 1200 kcal (3 posiłki), kończąc na 3000 kcal (5 posiłków). Sam zdecydujesz, którą opcję wybierasz dla siebie. Ponadto staramy się stworzyć menu w taki sposób, aby każdy mógł dokonać wyboru danego posiłku w pojedynczym dniu. Codziennie przygotowujemy 20 posiłków do dowolnej konfiguracji.

 

Catering dietetyczny Myfood - nie zwlekaj, zamów już dziś!

 

Korzystanie z usług dowozu cateringu z Rzeszowa to ponadczasowa wygoda dla każdego. W dzisiejszych czasach każdy gdzieś pędzi, spieszy się zapominając o zdrowym odżywianiu, dlatego też my szanujemy Twój czas i chcemy wyjść naprzeciw Twoim wymaganiom. W łatwy i szybki sposób możesz zamówić posiłki, a my dowieziemy je pod drzwi Twojego domu lub firmy, w której pracujesz. 

 

Specjalnie dla naszych klientów rozwijamy się oraz poszerzamy ofertę w naszej firmie. Jeżeli chcesz przekonać się czy nasza dieta jest odpowiednia dla Ciebie zamów już dziś catering wybierając dowolną ilość dni, w których otrzymasz nasze posiłki. Jesteśmy pewni, że szybko się przekonasz, że dieta można być zdrowa, prosta i pożywna. Zatem życzymy smacznego!  

 

 

 

ZAMÓW TERAZ