Catering dietetyczny Olsztyn

Jak wybrać catering dietetyczny?

Wystarczy, że z dostępnego na naszej stronie menu wybierzesz właściwe dla Ciebie posiłki i dokonasz płatności, a kurier dostarczy wszystko pod wskazany adres. Możesz wieczorem odebrać odpowiednio zapakowane posiłki, by kolejny dzień zacząć już od pożywnego, smacznego i przede wszystkim zdrowego śniadania.

 

Zmiana nawyków żywieniowych często nastręcza wiele problemów. Po pierwsze idąc do sklepu, musisz walczyć z tymi złymi nawykami, by nie sięgnąć np. po mleczną czekoladę, chipsy, pszenne bułeczki czy kaloryczne salami. Po drugie na przygotowanie obiadu nie poświęcisz już szybkich 20 minut – odliczanie kalorii, sięganie po konkretne składniki czy obróbka termiczna zatrzyma Cię w kuchni zdecydowanie na dłużej. Jednak ten najtrudniejszy moment zazwyczaj przychodzi wieczorem, kiedy zmęczony organizm domaga się kalorii, a mózg podpowiada, że najlepsza teraz jest pizza albo lody z owocami. I wszystko masz w lodówce, pumpernikiel odkładasz więc do szafki na jutro… Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Dobrym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. To nowoczesna formuła, na zasadzie której zamawiasz pięć świeżych i pożywnych posiłków i nie musisz się już martwić ani o zakupy, ani o gotowanie.

 

Dieta pudełkowa to świetna opcja, także jeśli Twoje posiłki nie powinny zawierać np. glutenu, laktozy albo zwyczajnie powinny być wegańskie. Zamawiając np. na śniadanie owsiankę z ziarnami i owocami bądź na drugie śniadanie sernik z brzoskwiniami, będziesz mieć pewność, że płatki owsiane są wolne od glutenu a ciasto pieczone jest tylko ze składników, niezawierających glutenu czy laktozy.

 

 

Catering dietetyczny to również spora oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Czas, który wcześniej przeznaczałaś na zakupy czy gotowanie, teraz spożytkujesz na coś zupełnie innego – film, jogging czy grę z dziećmi. Skończy się też wyrzucanie nadwyżek żywnościowych z lodówki. Twoje posiłki zostaną dobrze skomponowane, także pod względem ilości kalorii – nie ugotujesz więc za dużo i tym samym nie będziesz wyrzucać. Tak samo problem nieświeżej wędliny, pleśniejących pomidorów czy zepsutego mleka odejdzie w zapomnienie. Catering dietetyczny pomoże Ci zadbać o zgrabną sylwetkę, zdrowie, ale również o Twój czas i portfel.

 

ZAMÓW TERAZ